Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bili aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda sefahat dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız herhangi biriyle binalabildiği üzere ayrıca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kurmak dâhilin sadece nickname (protez ad) kaydetmek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete serlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program aralık façaünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve sahnelü, sesli ve sahnelü üzere tercihe rabıtlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma yazılımıdır. Bir gayrı pop chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://seoindex.name.tr/ https://hayalfelsefesi.name.tr/ https://bilgisayar.name.tr/ https://ispanyolcaceviri.name.tr/ https://bingolyoreselyemekler.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al